1. leht 3-st

Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 04:30
Postitas rem0ve kebab
Tutvustus

Nimi:
Jaan

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Märjamma (Tallinn atm)

Vanus:
19

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
ei saa öelda

Eelnevad kogemused klannidega:
atm px ylejäänuid teate

Kuidas kuulsid meie klannist?:
-

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
glory

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
sest eelmine intro kustutati
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:rem0ve kebab
CMB:82
Pilt

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Mul Vaagu blessing xd

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 04:39
Postitas Tim
Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 05:30
Postitas aw panic lol
hi

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 07:51
Postitas Mr 55s
Miks eelmine kustutati?

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 07:53
Postitas Don Dude
Ei

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 08:33
Postitas rem0ve kebab
Don Dude kirjutas: 22 Okt 2017, 07:53Ei
?

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 12:34
Postitas Kert
Ei

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 12:36
Postitas Wr 2
rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 04:30 Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Mul Vaagu blessing xd
Tere Jaan,

Palun otsi siit foorumiavarustest üles VAAK'u tutvustus ning võta heaga sellest eeskuju. ;)

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 20:41
Postitas rem0ve kebab
Tim^ kirjutas: 22 Okt 2017, 04:39 Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
st/cp/rage/rd käisin foorumites ei teinud postitusi, sest pole motetut jama ns postituse alla panna
propaganda teemad? foe kid....

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 20:49
Postitas Karli
Oled jätnud endast halva mulje.

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 20:51
Postitas Tim
rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 20:41
Tim^ kirjutas: 22 Okt 2017, 04:39 Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
st/cp/rage/rd käisin foorumites ei teinud postitusi, sest pole motetut jama ns postituse alla panna
propaganda teemad? foe kid....
Ja nägu juba näha tuled oma foe kidi jutuga. Nagu näha siis sharkbrew kotib sind korralikult. Kasva suureks kõige pealt ja hakka normaalseks. Ala kui gert sind fb ei lisa siis ma ei tule. Sellepärast keegi ei salli sind siin ega viitsi kuulata su juttu kui sa oma arvamust peale suruda.

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 20:54
Postitas rem0ve kebab
Tim^ kirjutas: 22 Okt 2017, 20:51
rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 20:41
Tim^ kirjutas: 22 Okt 2017, 04:39 Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
st/cp/rage/rd käisin foorumites ei teinud postitusi, sest pole motetut jama ns postituse alla panna
propaganda teemad? foe kid....
Ja nägu juba näha tuled oma foe kidi jutuga. Kasva suureks kõige pealt ja hakka normaalseks. Ala kui gert sind fb ei lisa siis ma ei tule. Sellepärast keegi ei salli sind siin ega viitsi kuulata su juttu.
banter lmao ei skipind evente sp? Ja te olite triggerhappy et eop foest parem oli/on. btw mul pole sb accountigi.

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 21:00
Postitas Tim
rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 20:54
Tim^ kirjutas: 22 Okt 2017, 20:51
rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 20:41
Tim^ kirjutas: 22 Okt 2017, 04:39 Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
st/cp/rage/rd käisin foorumites ei teinud postitusi, sest pole motetut jama ns postituse alla panna
propaganda teemad? foe kid....
Ja nägu juba näha tuled oma foe kidi jutuga. Kasva suureks kõige pealt ja hakka normaalseks. Ala kui gert sind fb ei lisa siis ma ei tule. Sellepärast keegi ei salli sind siin ega viitsi kuulata su juttu.
banter lmao ei skipind evente sp? Ja te olite triggerhappy et eop foest parem oli/on. btw mul pole sb accountigi.
Mis krdi banter lol. Korduvalt ei viitsinud f2p käia vaid siis kui nõudmine taga oli. Pole kunagi triggerinud sellepeale, et sa ütlesid et eop parem, vaid selle peale, et sa surusid seda igapäev peale. Eop siiamaani kardab fullouti foega? See kui nad wildernessis pullivad 15 rohkem, ongi neil eelis ju :D 84-0, 34-0 never forget eks.
Ning mul ka pole sb accounti kuid ikka sirvin lol.