Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
Viimati muutis Tim, 22 Okt 2017, 15:16, muudetud 3 korda kokku.
Tim^ kirjutas: ↑22 Okt 2017, 04:39
Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
st/cp/rage/rd käisin foorumites ei teinud postitusi, sest pole motetut jama ns postituse alla panna
propaganda teemad? foe kid....
Tim^ kirjutas: ↑22 Okt 2017, 04:39
Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
st/cp/rage/rd käisin foorumites ei teinud postitusi, sest pole motetut jama ns postituse alla panna
propaganda teemad? foe kid....
Ja nägu juba näha tuled oma foe kidi jutuga. Nagu näha siis sharkbrew kotib sind korralikult. Kasva suureks kõige pealt ja hakka normaalseks. Ala kui gert sind fb ei lisa siis ma ei tule. Sellepärast keegi ei salli sind siin ega viitsi kuulata su juttu kui sa oma arvamust peale suruda.
Tim^ kirjutas: ↑22 Okt 2017, 04:39
Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
st/cp/rage/rd käisin foorumites ei teinud postitusi, sest pole motetut jama ns postituse alla panna
propaganda teemad? foe kid....
Ja nägu juba näha tuled oma foe kidi jutuga. Kasva suureks kõige pealt ja hakka normaalseks. Ala kui gert sind fb ei lisa siis ma ei tule. Sellepärast keegi ei salli sind siin ega viitsi kuulata su juttu.
banter lmao ei skipind evente sp? Ja te olite triggerhappy et eop foest parem oli/on. btw mul pole sb accountigi.
Tim^ kirjutas: ↑22 Okt 2017, 04:39
Kes on vaak
1) Ma hui tean mis clannides sa varem olnud, ning eriti ennem kui sa ülevaadet ei anna.
2) St-ga liituda, sest eelmine topic kustutati? Sul polnud samamoodi eelmises topicus midagi kirjas seal.
3) Kui sa ise hakkad mingit saasta tootma, ilmselgelt sa ei meeldi kellelegi, kedagi ei huvita mingi propaganda teemad SB-s.
4) 1a jooksul eelmine aasta suutsid teha 10 postitust ainult, seega sa pole foorumis aktiivne ju, päevas korra sirvimine võtab mingi 30 seci samuti 1 postituse tegemine?
st/cp/rage/rd käisin foorumites ei teinud postitusi, sest pole motetut jama ns postituse alla panna
propaganda teemad? foe kid....
Ja nägu juba näha tuled oma foe kidi jutuga. Kasva suureks kõige pealt ja hakka normaalseks. Ala kui gert sind fb ei lisa siis ma ei tule. Sellepärast keegi ei salli sind siin ega viitsi kuulata su juttu.
banter lmao ei skipind evente sp? Ja te olite triggerhappy et eop foest parem oli/on. btw mul pole sb accountigi.
Mis krdi banter lol. Korduvalt ei viitsinud f2p käia vaid siis kui nõudmine taga oli. Pole kunagi triggerinud sellepeale, et sa ütlesid et eop parem, vaid selle peale, et sa surusid seda igapäev peale. Eop siiamaani kardab fullouti foega? See kui nad wildernessis pullivad 15 rohkem, ongi neil eelis ju 84-0, 34-0 never forget eks.
Ning mul ka pole sb accounti kuid ikka sirvin lol.