Millise Eesti nurga pealt oled pärit?
Tartu, aga viimased 1,5a olen UK's viibinud.
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
Work hard Play hard
Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?
Treenin cb statse ja plaan on teha sügiseks clannimiseks kasutaja valmis.
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?
Muheda seltskonna pärast.
Kuidas kuulsid meie klannist?
Klann kuulis minust
Eelnevad kogemused klannimisega:
Kunagi olen olnud siin, aga ei mäleta enam mis acciga.
RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest: RSN: Made Me Feel CMB level: 52 Pilt kasutaja statsidest:
Soovid omalt poolt midagi lisada?
Olge muhedad ja ongi kõik