» Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
-
Spicy
- Kasutaja
- Postitusi: 24
- Liitunud: 03 Mai 2017, 15:43
- RSN: Retoorika
Postitus
Postitas Spicy »
Tutvustus
Nimi:
Henric
Vanus:
17
Millise Eesti nurga pealt oled pärit?:
Lääne-Virumaa
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
Kool
Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
Eesmärk jääda 1 DEF pureks
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Tore rühm
Kuidas kuulsid meie klannist?:
ingame reklaam
Eelnevad kogemused klannimisega:
Suvel käisin mõnel tripil stga
RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest:
RSN: Spicy
CMB level: 56
Pilt kasutaja statsidest: https://i.gyazo.com/3da89bf4ce400e596a5 ... f7201a.png

Soovid omalt poolt midagi lisada?:
Kadusin ükspäev lihtsalt ära aga nüüd tagasi ja aktiivne ning hakkan kindlasti trippidel käima
-
ST Ants
- Asutaja

- Postitusi: 1002
- Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
- RSN: A N T S
Postitus
Postitas ST Ants »
Tere, tere.

-
aw panic lol
- Sõjapealik


- Postitusi: 2099
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
- RSN: aw panic lol
Postitus
Postitas aw panic lol »
yo men täna official p2p trip 20.30 edge
-
Henrik
- Kasutaja

- Postitusi: 787
- Liitunud: 14 Jaan 2016, 18:33
- RSN: BMW 525TDS
Postitus
Postitas Henrik »
Ma Henrik
-
freakz

- Postitusi: 536
- Liitunud: 13 Okt 2016, 23:20
- RSN: freakzy
Postitus
Postitas freakz »
"
Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
Eesmärk jääda 1 DEF pureks "
I like your style

-
Kert
- Kasutaja

- Postitusi: 791
- Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
- RSN: Tey
Postitus
Postitas Kert »
Ma Kert.
-
Legend FuNny
- Postitusi: 1418
- Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
- RSN: Legend FuNny
Postitus
Postitas Legend FuNny »
Yo welcome bro
Paar korda näinud sind !
Loodan varsti liitumisavaldust näha

. Don't let your dreams just be dreams


-
QuitGame
- Legend

- Postitusi: 737
- Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
- RSN: QuitGame
Postitus
Postitas QuitGame »
Tere tulemast foorumisse, tee kindlasti ära ka liitumisavaldus, palju üritusi on tulemas, mida sa ei taha missida!

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist