Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Peale koolis kaimise vaga muid tegevusi ei ole.
Eelnevad kogemused klannidega:
cp-st-rd-rage-px
Kuidas kuulsid meie klannist?:
deadly recruitis duel arenal 2 aastat tagasi
Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
p2p pkmine enamuses tahaks main opurei fully maxida ja baby purei kallal tootada.
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
p2p midweeksid tunduvad uuesti activid olevat
Yo! Mulle jääb veits arusaamatuks miks sa neid tutvustusi nii palju teed. Tee üks korralik liikme liitumisavaldus. Sellise, kus kellegil poleks midagi norida vms
Initiate kirjutas: ↑23 Okt 2017, 12:25
Yo! Mulle jääb veits arusaamatuks miks sa neid tutvustusi nii palju teed. Tee üks korralik liikme liitumisavaldus. Sellise, kus kellegil poleks midagi norida vms
Initiate kirjutas: ↑23 Okt 2017, 12:25
Yo! Mulle jääb veits arusaamatuks miks sa neid tutvustusi nii palju teed. Tee üks korralik liikme liitumisavaldus. Sellise, kus kellegil poleks midagi norida vms
Initiate kirjutas: ↑23 Okt 2017, 12:25
Yo! Mulle jääb veits arusaamatuks miks sa neid tutvustusi nii palju teed. Tee üks korralik liikme liitumisavaldus. Sellise, kus kellegil poleks midagi norida vms
Initiate kirjutas: ↑23 Okt 2017, 12:25
Yo! Mulle jääb veits arusaamatuks miks sa neid tutvustusi nii palju teed. Tee üks korralik liikme liitumisavaldus. Sellise, kus kellegil poleks midagi norida vms