what it iis or wazuup

» Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
Vasta
est_mario
Kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Jaan 2017, 19:02
RSN: est_mario

what it iis or wazuup

Postitus Postitas est_mario »

Tutvustus

Nimi:
Mario

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tartumaa
Vanus:
19
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
tööl ei käi õpin, olen mänginud jalkat ligi 12 aastat ja niisama pidu aegaajalt

Eelnevad kogemused klannidega:
olin kunagi mingi main klannis aga see oli aastaid tagasi

Kuidas kuulsid meie klannist?:
savusaare stream :D

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
hetkel tegelen maini maximisega
peale 99 slayerit (hetkel 93) hakkan tegelema pure ehitamisega ja eks peale seda näha ole mis edasi saab

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
pole väga eesti klanne näinud ja väljamaa klännid tavaliselt suht lambid


RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:est_mario
CMB:119
[img]pildiaadress[/img]

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
ahh las hetkel jääda
Alistamatu
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1537
Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu

Postitus Postitas Alistamatu »

Hei hei ;)
Retired
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

Hii
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
henzits
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 17 Jaan 2016, 18:00

Postitus Postitas henzits »

sup, kus vutti taod?
Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Hi :P Puret hea slay kõrvale ka afkida
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
est_mario
Kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Jaan 2017, 19:02
RSN: est_mario

Postitus Postitas est_mario »

henzits kirjutas: 08 Jaan 2017, 20:29 sup, kus vutti taod?
pelasin tammekal nüüd treenin ise noori poisse (santoses)
Kasutaja avatar
Legend FuNny
Postitusi: 1418
Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny

Postitus Postitas Legend FuNny »

Hey bro
Loodan ,et ikka treenid pure siis saad meiega pkamas käia :)
. Don't let your dreams just be dreams 8-)
Pilt Pilt Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist