-
swaferftgotl
- Kasutaja
- Postitusi: 39
- Liitunud: 20 Mär 2016, 10:24
- RSN: Eesti Boss
Postitus
Postitas swaferftgotl »
Liikme liitumisavaldus
Sinu tutvustuse link:
viewtopic.php?f=2&t=1016
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Eesti Boss
CMB:79

Pilt TeamSpeak 3'e olemasolekust (meie serveris):

Pilt nõutud PK tabidest (20 F2P seti ja 5 P2P seti):
F2P return tab:

P2P return tab:

Mis geariga sa tuleksid F2P ning P2P PK’le?:
F2P Gear:

P2P Gear: Ei tee p2pi
Miks tahad liituda Löögirühmaga?:
Püha päeva peab ka lõbusamaks tegema
Kuidas Sinu arvates saaksid olla kasuks meie klannile? (näiteks video- või pilditöötlusoskus, juhtimisoskus):
Taun kõik vastased ära
Kui tihti on sul võimalik nädalas mängida ning kas on mingeid takistusi, mis võivad muuta sind klannis ebaaktiivseks?:
1x PPäevi (alati kohal)
Kas oled kasutaja ostnud või oled ise treeninud, on sul on veel kasutajaid?:
On main
Kas oled hetkel mõnes teises klannis, kui jah, siis millises?:
CP / OP
PK tripid võivad vahel kesta mitmeid tunde, kas oled valmis lõpuni returnima?
jh
Kas oled lugenud klanni reegleid? Kui jah, siis tead mida siia kirjutada:
Ühesõnaga ära situ näkku teistele
Pilt kolmest üritusest, millest kaks on ametlikku:

2:

3:
https://gyazo.com/7f28eaf485a8e0742279e54d7c81f945
Viimati muutis
swaferftgotl, 04 Dets 2016, 21:54, muudetud 3 korda kokku.
-
Tim
- Liider


- Postitusi: 1162
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:35
- RSN: 0fflimit
Postitus
Postitas Tim »
Welcome back.
-
Mr 55s
- Postitusi: 1065
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 14:18
Postitus
Postitas Mr 55s »
Hey yo mees
-
gert
- Postitusi: 1118
- Liitunud: 23 Jaan 2016, 19:09
- RSN: disco ball
Postitus
Postitas gert »
yo
-
Alistamatu
- Asutaja

- Postitusi: 1537
- Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
- RSN: Alistamatu
Postitus
Postitas Alistamatu »
Hi mate!
Retired


-
Don Dude
- Seenior

- Postitusi: 1121
- Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
- RSN: Don_Dude
Postitus
Postitas Don Dude »
Welcome back

#1 mercher

-
Deadly^
- Postitusi: 1489
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
- RSN: Gennu
Postitus
Postitas Deadly^ »

DDDDDDDDDDDDDDDDD
-
Legend FuNny
- Postitusi: 1418
- Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
- RSN: Legend FuNny
-
Karli
- Asutaja


- Postitusi: 2225
- Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
- RSN: ST Karli
Postitus
Postitas Karli »
Edu liitumisel!
-
gert
- Postitusi: 1118
- Liitunud: 23 Jaan 2016, 19:09
- RSN: disco ball
Postitus
Postitas gert »
pitsad ja power ammy pls
-
Initiate
- Postitusi: 1863
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
- RSN: Toomas
Postitus
Postitas Initiate »
Sul peaks raha pizzade jaoks küll jaguma
-
swaferftgotl
- Kasutaja
- Postitusi: 39
- Liitunud: 20 Mär 2016, 10:24
- RSN: Eesti Boss
Postitus
Postitas swaferftgotl »
Gustav Abalt kirjutas:Sul peaks raha pizzade jaoks küll jaguma
nah, pole kunagi kasutanud
-
Initiate
- Postitusi: 1863
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
- RSN: Toomas
Postitus
Postitas Initiate »
swaferftgotl kirjutas:Gustav Abalt kirjutas:Sul peaks raha pizzade jaoks küll jaguma
nah, pole kunagi kasutanud
No nüüd hakkad kasutama siis
pizza > swordfish kohe kindlalt.
Ise võtan ainult 3 swordfishi ja ülejäänud anchovy pizzad
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline