Deadly'i päevik [MAXED 1DEF]

» Said leveli, omad arengut? Jaga meiega. Päevikuid on alati huvitav lugeda!
Vasta
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Ancient mace on hea asi nmz'is, soovitan.
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Karli kirjutas:Ancient mace on hea asi nmz'is, soovitan.
Läks juba meelest see. Tänud :)
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Tänased saavutused:

Pilt

Väike pk loot kah

Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Mage grind


Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Väike update(magic xd)

Pilt
Argo
Kasutaja
Postitusi: 243
Liitunud: 17 Jaan 2016, 09:30
RSN: Issa Gold

Postitus Postitas Argo »

normik gainz bro
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Täna vist rohkemat ei tule :D
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Cw eventiks ready.
Pilt
Pilt



Stay tuned, varsti ehk uus vid väljas :D
Mr 55s
Postitusi: 1065
Liitunud: 17 Jaan 2016, 14:18

Postitus Postitas Mr 55s »

Super ilus!
Pilt
Argo
Kasutaja
Postitusi: 243
Liitunud: 17 Jaan 2016, 09:30
RSN: Issa Gold

Postitus Postitas Argo »

good shit bro, grats 94 mage puhul nüüd hää lasta rsk
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Mõttetu failbrid jne. Editimise peale ei viitsinud aega kulutada, loopisin klipid sisse lihtsalt.

Kasutaja avatar
Kadunu
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 17 Jaan 2016, 10:22
RSN: -

Postitus Postitas Kadunu »

Those oppenents are too easy for you :D

Näen videost palju teletubbiesi'i. Kas teleblock runesid ei taha kaasa tarida? Lööksid need teleportijad lihtsalt kasti.
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Kadunu kirjutas:Those oppenents are too easy for you :D

Näen videost palju teletubbiesi'i. Kas teleblock runesid ei taha kaasa tarida? Lööksid need teleportijad lihtsalt kasti.
Soloda tb-ga on omamoodi pornograafia imo, seega tuleb leppida.

Keegi mulle teleblockeriks tahab tulla ~70cb siis lemme know :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist