1. leht 2-st

DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 07 Nov 2016, 22:35
Postitas K2C
DX Aviar pure Päevik
Kasutaja on tehtud 07.11.16 ja hetkel on sellised statsid


Pilt


Üritan iga päevaselt miskit postitada

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 07 Nov 2016, 22:56
Postitas Chouzy
Hetkel rohkem nagu skiller, aga mis plaanid kasutajaga on?

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 01:23
Postitas Initiate
Tore uut päevikut näha, edu :D

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 01:34
Postitas Chouzy
Gustav Abalt kirjutas:Tore uut päevikut näha, edu :D
Vanadest kopp ees?:D

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 01:35
Postitas Initiate
Chouzy kirjutas:
Gustav Abalt kirjutas:Tore uut päevikut näha, edu :D
Vanadest kopp ees?:D
Päris nii ka pole xd

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 01:48
Postitas Chouzy
Gustav Abalt kirjutas:
Chouzy kirjutas:
Gustav Abalt kirjutas:Tore uut päevikut näha, edu :D
Vanadest kopp ees?:D
Päris nii ka pole xd
Okeiokei, :D:D

Ei tegelt respekt mehele, et viitsib päevikut pidama hakata, aga ise asi kas sellest midagi välja ka tuleb :D

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 02:14
Postitas K2C
Nonii, poisid arvasite et ei tule mingit progressi? Siin on esimene progressi pilt :P
Tegin siis ära 6 questi : Tree gnome village, Fight arena, Waterfall, Imp's cathcer, Witch's potion, Witch's house.
Enne seda grindisin cannoniga 1-50 range, homme tõenäoliselt ostan cannonballe juurde ja teen 70 range ära

Pilt

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 08:36
Postitas kKzepO
Väga normaalne areng. Keep it going.

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 10:39
Postitas The herblore
Kena areng juba.

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 11:15
Postitas Legend FuNny
Keep it up! :)

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 16:35
Postitas Henrik
tee see wc lõpuni (57) ära nüüd :D

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 17:11
Postitas K2C
Henrik kirjutas:tee see wc lõpuni (57) ära nüüd :D
Chill, iga asi omal ajal ;)

Re: DX Aviar pure päevik.

Postitatud: 08 Nov 2016, 17:12
Postitas Deadly^
K2C kirjutas:
Henrik kirjutas:tee see wc lõpuni (57) ära nüüd :D
Chill, iga asi omal ajal ;)
ära tollele küll aega raiska, grindi statse pigem ja kui maxed siis võid 57wc teha :D