1. leht 1-st

doctor tick tutvustus!

Postitatud: 29 Okt 2016, 20:15
Postitas Reptilos
Nimi:Nikolai, tuttavatele Niks!


Millise Eesti nurga pealt pärit?:Saue


Vanus:24


Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool: Töö, longboardiga cruisimine, CHILLIMINE!


Eelnevad kogemused klannidega: Mainiga olen pvm/pvp clannis


Kuidas kuulsid meie klannist?: Tuttav Sauelt, rsn: P 3 E I L O


Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?: Maxed mauler, siis vaikselt liikuda edasi.

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?: Ainuke normaalse suurusega Eesti pure clan


RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN: doctor tick
CMB:60



Soovid midagi omalt poolt lisada?:WILD ST OMA!

Re: doctor tick tutvustus!

Postitatud: 29 Okt 2016, 20:17
Postitas gert
hot. liitumisavaldus ka pls

Re: doctor tick tutvustus!

Postitatud: 29 Okt 2016, 20:20
Postitas Alistamatu
Jee nice job, liitumisavaldus ka jah. Kui kopeerid avaldust võta sealt kood lahtrist mis seal on, siis näeb avaldus parem foorumis välja ka :)

Re: doctor tick tutvustus!

Postitatud: 29 Okt 2016, 20:33
Postitas Tim
Olemegi Eestis ainuke pure clan, meie kõigi teadmisel. :)
Kindlasti hoia mott kõrge treenimisega ja ära üle pinguta, muidu tegib tüdimus rsis, inimesi meil vaja, mida rohkem seda uhkem ning rohkem actionit!

Re: doctor tick tutvustus!

Postitatud: 29 Okt 2016, 20:40
Postitas Karl
Suht seks, get prayer ja liitu ka nüüd kthx

Re: doctor tick tutvustus!

Postitatud: 30 Okt 2016, 03:44
Postitas Don Dude
obba-bobba, tere, kena acc :D