Sheeri enda päeva teistega.

Kõik, mis pähe tuleb.
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Eile olin EÜSi tutvumisõhtul ja pärast linnas mis lõppes minujaoks kell pool 6 kodus suht tusaselt ülikonna peale vandudes kuna see ei tahtnud korralikult riidepuule minna. Ärkasin peale 4h und kohutava pohmakaga ja panin korraliku kangi maha. Mõtlesin, et mul on nii halb olla ja ma pigem ei söö, helistasin takso ja sõitsin bussipeatusesse ($$$). Seal R-Kioskist ostsin vee ja snickersi millest ma võtsin ühe ampsu ja leidsin et toit ei ole täna mulle. Sõitsin siis Tallinna poole ja umbes keset filmi "Paul" kettisin bussis :D. Tallinnas käisin kontorist läbi ja sõin mingis uues kohas kanafileed ja friikaid ( suht norm oli ). Trippisin tagasi bussijaama ja sõitsin Tartu tagasi ( vaatasin A-Rühma filmi ) Tagasisõidu ajal helistas vana sõber ja kutsus õunakooki sööma ja chillima, olin paar tundi seal ja nüüd jõudsin koju ja aitan Vaagul mõelda kas ta peaks peole minema või ei.
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
gert
Postitusi: 1118
Liitunud: 23 Jaan 2016, 19:09
RSN: disco ball

Postitus Postitas gert »

Karl kirjutas:Eile olin EÜSi tutvumisõhtul ja pärast linnas mis lõppes minujaoks kell pool 6 kodus suht tusaselt ülikonna peale vandudes kuna see ei tahtnud korralikult riidepuule minna. Ärkasin peale 4h und kohutava pohmakaga ja panin korraliku kangi maha. Mõtlesin, et mul on nii halb olla ja ma pigem ei söö, helistasin takso ja sõitsin bussipeatusesse ($$$). Seal R-Kioskist ostsin vee ja snickersi millest ma võtsin ühe ampsu ja leidsin et toit ei ole täna mulle. Sõitsin siis Tallinna poole ja umbes keset filmi "Paul" kettisin bussis :D. Tallinnas käisin kontorist läbi ja sõin mingis uues kohas kanafileed ja friikaid ( suht norm oli ). Trippisin tagasi bussijaama ja sõitsin Tartu tagasi ( vaatasin A-Rühma filmi ) Tagasisõidu ajal helistas vana sõber ja kutsus õunakooki sööma ja chillima, olin paar tundi seal ja nüüd jõudsin koju ja aitan Vaagul mõelda kas ta peaks peole minema või ei.
ta ei tulnud ;(
Awards: Pilt Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
henzits
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 17 Jaan 2016, 18:00

Postitus Postitas henzits »

Chillin kirjutas:Täna pidu, suit up
TTÜ?
Pilt
Marten
Kasutaja
Postitusi: 259
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: First Touch

Postitus Postitas Marten »

käisin tööl, siis bussiga koju, pihku ja magama
PiltPilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Alistamatu
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1534
Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu

Postitus Postitas Alistamatu »

9-st kool, kell 6 läbi. 30 min trippisin bussiga. Sõitsin Tehnikaülikooli peatusest suure 15 mintsase ringiga tagasi TTÜ juurde (bus hop went wrong). Prismast läbi. Seina täis tapeetima+ mõtlesin uued paanid homseks valmis. Nüüd sleepi ja homme mööblit ostma + starman + seminar + trenn + remont. Selline iga päev see nädal tulemas + klientidega peaks ka mingi õhtusöök neljap-reede ära tulema. nv sitax peenex
Retired
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Lamp päev oli, õhtul p2p mini tegi päeva paremaks tho
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Ärkasin 11, läksin kooli 12'ks. Füüsika harjutus, kus pool tundi õppejõud rääkis jälle enda elust. Pärast saime Didlyga kokku ning sõime mõlemad ühe pitsalõigu, mina olin kiirem. Siis jalutasin viie minutiga koju ning vaatasin ära Walking Deadi osa ning kuulasin veits kõvasti mussi. Kell 5 seadsin enda sammud töö poole. Kell 9 hakkasin uuesti kodu poole liikuma, täiega külm oli. Henrik kirjutas mulle Facebookis, et teeksime Fight Clubi lahingud ära, väga kerge ülejooks oli, sain grupis esimese koha (tegelt ei olnud üldse kerge, Henrik andis kõva lahingu, ma jobistasin ära). Õppida ei viitsinud, küll jõuab koolis ka asju teha. Nüüd varsti magama, homme peab kella 8'ks kooli ajama.

~Karli
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Ise ärkasin 10st läksin Matanaali loengusse, suht sittagi aru ei saanud siis sain Marliga kokku, sõime mõlemad ühe pitsalõigu, Marli oli kiirem. Siis läksin järgmisesse loengusse, seal ka midagi aru ei saanud ja ega tegelt ei kuulanud ka. Siis läksin 3 mintiga ühikasse(rekt Marli) ja hakkasin pkima nshit siis käisin linnas viisin telo garantiisse ja nüüd söön ja vaatan seriaali :D
Mr 55s
Postitusi: 1065
Liitunud: 17 Jaan 2016, 14:18

Postitus Postitas Mr 55s »

Deadly^ kirjutas:Ise ärkasin 10st läksin Matanaali loengusse, suht sittagi aru ei saanud siis sain Marliga kokku, sõime mõlemad ühe pitsalõigu, Marli oli kiirem. Siis läksin järgmisesse loengusse, seal ka midagi aru ei saanud ja ega tegelt ei kuulanud ka. Siis läksin 3 mintiga ühikasse(rekt Marli) ja hakkasin pkima nshit siis käisin linnas viisin telo garantiisse ja nüüd söön ja vaatan seriaali :D
Nice lyife man
Pilt
Kasutaja avatar
Henrik
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 787
Liitunud: 14 Jaan 2016, 18:33
RSN: BMW 525TDS

Postitus Postitas Henrik »



/thread
Pilt
Don Dude
Seenior
Seenior
Postitusi: 1121
Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
RSN: Don_Dude

Postitus Postitas Don Dude »

Ärkasin peavaluga üles umbes poole seitsme ajal, võtsin kohvimasinast kohvi ja tegin suitsu. Kell liikus kiirelt ja seadsin ennast bussi peale, et tööle minna, astusin ka R-kioskist läbi, et võtta veel 1 kohvi ja ostsin ka paar saiakest, mida oli hea tee peal nosida ning ka suitsupaki, kuna pakis oli jäänud veel 2 suitsu alles. Jõudsin tööle ja vestlesin töökaaslastega, hetkel kuulan muusikat ja tegelen exceli tabelitega.
Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline