1. leht 1-st

KLR_Steven Tervitab! Alles alguses..

Postitatud: 06 Apr 2016, 00:30
Postitas klr_steven
1) Nimi ning RSN:Steven ja Rs - KLR_Steven

2) Vanus:
20
3) Pilt kasutaja statsidest, kasutaja Combat level:
Kasutaja cmb 49,alustasin kasutajaga 3 päeva tagasi.

4) Natuke päriselust, nt. hobid, käid tööl/koolis jne:
Soomes tööl nagu kalevipoeg ikka , vabalajal kergjõustiku. :D

5) Kust/kellelt said teada meie klannist?:

Keegi spammis kuskil polnud ennem väga kuulnud ka eesti pure clannidest, mõtlesin miks mitte.

6) Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RSis tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Korralik pure teha ja pk-da. :evil:

7) Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Tundus asjalik grupp ja viisakad inimesed ,nii et miks mitte. :P

8) Oled varem olnud klannis? Kui jah, siis millises?:
Ei ole olnud.Uusi asja alati hea proovida.

9) Kumba rohkem eelistad, skillimist või sõdasi? Miks?:
Skillimisega tegelen praegu , aga eelistan sõdasi.Skillida aega küll ja küll.

10) Kuidas saab sinuga ühendust võtta (, IRC, ...)?
Pmst , IG ja teamspeaki kasutan ka igapäevaselt.?
[/align]

Re: KLR_Steven Tervitab! Alles alguses..

Postitatud: 06 Apr 2016, 01:08
Postitas Deadly^
Joo
Asjalik, jätka samas vaimus ja varsti naiss pure :) Püüa foorumis ka aktiivne olla, oled asjadega rohkem kursis :D

Re: KLR_Steven Tervitab! Alles alguses..

Postitatud: 06 Apr 2016, 06:16
Postitas Legend FuNny
Tervist! Edu treenimisel. :)

Re: KLR_Steven Tervitab! Alles alguses..

Postitatud: 06 Apr 2016, 06:37
Postitas aw panic lol
yo, edu treenimisega j a joini kohe kui reqs olemas

Re: KLR_Steven Tervitab! Alles alguses..

Postitatud: 06 Apr 2016, 08:41
Postitas Argo
Korralikud gainzid duudel, welcome to da crew g

Re: KLR_Steven Tervitab! Alles alguses..

Postitatud: 06 Apr 2016, 08:45
Postitas Mr 55s
Tore näha, StrikeTeam tervitab vastu. Edu pure treenimisel.

Re: KLR_Steven Tervitab! Alles alguses..

Postitatud: 06 Apr 2016, 08:49
Postitas ST Ants
Mis tööd soomes teed? :P

Kena beebipure valmis, edu treeningul ja liitu meiega pühapäeva õhtusele tripile. :)