KLR_Steven Tervitab! Alles alguses..
Postitatud: 06 Apr 2016, 00:30
1) Nimi ning RSN:Steven ja Rs - KLR_Steven
2) Vanus:
20
3) Pilt kasutaja statsidest, kasutaja Combat level:
Kasutaja cmb 49,alustasin kasutajaga 3 päeva tagasi.
4) Natuke päriselust, nt. hobid, käid tööl/koolis jne:
Soomes tööl nagu kalevipoeg ikka , vabalajal kergjõustiku.
5) Kust/kellelt said teada meie klannist?:
Keegi spammis kuskil polnud ennem väga kuulnud ka eesti pure clannidest, mõtlesin miks mitte.
6) Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RSis tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Korralik pure teha ja pk-da.
7) Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Tundus asjalik grupp ja viisakad inimesed ,nii et miks mitte.
8) Oled varem olnud klannis? Kui jah, siis millises?:
Ei ole olnud.Uusi asja alati hea proovida.
9) Kumba rohkem eelistad, skillimist või sõdasi? Miks?:
Skillimisega tegelen praegu , aga eelistan sõdasi.Skillida aega küll ja küll.
10) Kuidas saab sinuga ühendust võtta (, IRC, ...)?
Pmst , IG ja teamspeaki kasutan ka igapäevaselt.?[/align]
2) Vanus:
20
3) Pilt kasutaja statsidest, kasutaja Combat level:
Kasutaja cmb 49,alustasin kasutajaga 3 päeva tagasi.
4) Natuke päriselust, nt. hobid, käid tööl/koolis jne:
Soomes tööl nagu kalevipoeg ikka , vabalajal kergjõustiku.
5) Kust/kellelt said teada meie klannist?:
Keegi spammis kuskil polnud ennem väga kuulnud ka eesti pure clannidest, mõtlesin miks mitte.
6) Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RSis tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Korralik pure teha ja pk-da.
7) Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Tundus asjalik grupp ja viisakad inimesed ,nii et miks mitte.
8) Oled varem olnud klannis? Kui jah, siis millises?:
Ei ole olnud.Uusi asja alati hea proovida.
9) Kumba rohkem eelistad, skillimist või sõdasi? Miks?:
Skillimisega tegelen praegu , aga eelistan sõdasi.Skillida aega küll ja küll.
10) Kuidas saab sinuga ühendust võtta (, IRC, ...)?
Pmst , IG ja teamspeaki kasutan ka igapäevaselt.?[/align]