1. leht 2-st

G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 02 Apr 2016, 22:46
Postitas Urmo
1) Nimi ning RSN:
Urmo, rsn: G4tekeeper (main on Urmoneous)
2) Vanus:
19
3) Pilt kasutaja statsidest, kasutaja Combat level:
Pilt
4) Natuke päriselust, nt. hobid, käid tööl/koolis jne:
Lõpetan 12. klassi hetkel ja teen vahest sporti.
5) Kust/kellelt said teada meie klannist?:
Tean klanni olemasolust juba deja vu aegadest.
6) Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RSis tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Grindida, tappa, lõbutseda.
7) Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Kaasmaalastega võiks wildi tühjendada küll
8) Oled varem olnud klannis? Kui jah, siis millises?:
The Rising
9) Kumba rohkem eelistad, skillimist või sõdasi? Miks?:
Pure on mul ikka üldjuhul kaklemiseks.
10) Kuidas saab sinuga ühendust võtta (Facebook, IRC, ...)?:
rsn: G4tekeeper või Urmoneous
IRCga joinin ka tulevikus.

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 02 Apr 2016, 23:21
Postitas Mr 55s
Tere Urmo, Tere tulemast Löögirühma! Have fun.

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 02 Apr 2016, 23:41
Postitas Deadly^
Äkki siuke pull, et elad jõgeval?

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 02 Apr 2016, 23:52
Postitas ST Ants
Tean üht Urmot saarest. :) edu treeningul ja teretulemast. :)

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 00:03
Postitas Urmo
Deadly^ kirjutas:Äkki siuke pull, et elad jõgeval?
99% kindel, et mõtled mind tõesti jah.

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 00:05
Postitas Deadly^
Urmo kirjutas:
Deadly^ kirjutas:Äkki siuke pull, et elad jõgeval?
99% kindel, et mõtled mind tõesti jah.
Ayyyyy, we meet again :D
Tra mul tuli kohe meelde, kui sa phati tahtsd mingil vennal üle lasta pre-eoc aga ei lasknud :D

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 00:06
Postitas Urmo
Deadly^ kirjutas:
Urmo kirjutas:
Deadly^ kirjutas:Äkki siuke pull, et elad jõgeval?
99% kindel, et mõtled mind tõesti jah.
Ayyyyy, we meet again :D
Kes oled, Gennet?

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 00:08
Postitas Deadly^
Urmo kirjutas:
Deadly^ kirjutas:
Urmo kirjutas: 99% kindel, et mõtled mind tõesti jah.
Ayyyyy, we meet again :D
Kes oled, Gennet?
Jup ^^

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 00:15
Postitas Urmo
Deadly^ kirjutas:
Urmo kirjutas:
Deadly^ kirjutas:
Ayyyyy, we meet again :D
Kes oled, Gennet?
Jup ^^
no, arvata oli, kellel muul see pure pisik kogu aeg küljes oli :D

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 00:36
Postitas Henrik
võtke tuba xd

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 01:55
Postitas Karli
Jo, Urmo :D

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 06:09
Postitas aw panic lol
Yo kui genneti sõber järelikult pro pker :P

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 10:15
Postitas tedre
aw panic lol kirjutas:Yo kui genneti sõber järelikult pro pker :P
LMAO

täielik wildy monster.