tere
Postitatud: 06 Mär 2016, 18:54
1) Nimi ning RSN:
ranet
2) Vanus:
20
3) Pilt kasutajast:
4) Natuke päriselust, nt. hobid, käid tööl/koolis jne:
k2in t66l olen logistik m2ngin jalkpall
5) Kust/kellelt said teada meie klannist?:
edge wildi juures
6) Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RSis tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
tahan p6kkida stre 99 2ra teha
7) Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
et suhelda poleks nii igav m2ngida waridel k2ia
8) Oled varem olnud klannis? Kui jah, siis millises?:
ei
9) Kumba rohkem eelistad, skillimist või sõdasi? Miks?:
m6lemat
10) Kuidas sinuga kontakteeruda saab?:
facebook
ranet
2) Vanus:
20
3) Pilt kasutajast:
4) Natuke päriselust, nt. hobid, käid tööl/koolis jne:
k2in t66l olen logistik m2ngin jalkpall
5) Kust/kellelt said teada meie klannist?:
edge wildi juures
6) Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RSis tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
tahan p6kkida stre 99 2ra teha
7) Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
et suhelda poleks nii igav m2ngida waridel k2ia
8) Oled varem olnud klannis? Kui jah, siis millises?:
ei
9) Kumba rohkem eelistad, skillimist või sõdasi? Miks?:
m6lemat
10) Kuidas sinuga kontakteeruda saab?: