1. leht 1-st

tere

Postitatud: 06 Mär 2016, 18:54
Postitas renariissi
1) Nimi ning RSN:
ranet
2) Vanus:
20
3) Pilt kasutajast:

4) Natuke päriselust, nt. hobid, käid tööl/koolis jne:
k2in t66l olen logistik m2ngin jalkpall
5) Kust/kellelt said teada meie klannist?:
edge wildi juures
6) Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RSis tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
tahan p6kkida stre 99 2ra teha
7) Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
et suhelda poleks nii igav m2ngida waridel k2ia
8) Oled varem olnud klannis? Kui jah, siis millises?:
ei
9) Kumba rohkem eelistad, skillimist või sõdasi? Miks?:
m6lemat
10) Kuidas sinuga kontakteeruda saab?:
facebook

Re: tere

Postitatud: 06 Mär 2016, 19:44
Postitas Deadly^
Tere, pane pilt accist ka kindlasti.

Re: tere

Postitatud: 06 Mär 2016, 22:36
Postitas aw panic lol
yo

Re: tere

Postitatud: 07 Mär 2016, 00:12
Postitas Mr 55s
Tere, tore, et foorumi ka üle vaatasid, tee kasutaja statsidest ka pilt.

Re: tere

Postitatud: 07 Mär 2016, 23:37
Postitas Legend FuNny
Tervist! Kindastl hakkab meeldima ;)

Re: tere

Postitatud: 08 Mär 2016, 04:28
Postitas Sm0ky
Hei, mis toimub? :)

Re: tere

Postitatud: 09 Mär 2016, 01:35
Postitas Marten
heihopsti, proovi kindlasti mõni meie wildernessi rüüsterekt ära, mida rohkem seda lõbusam :)