1. leht 2-st

kenhav tutvustus

Postitatud: 02 Mär 2016, 13:52
Postitas kenhav
Nimi ning RSN:kenhav

2) Pilt kasutajast:
Untitled.jpg
3) Natuke päriselust, nt. hobid, käid tööl/koolis jne: Õpin graafilist disaini ja ka töötan samal alal. Tegelen ka portreede joonistamisega, jõusaali treeningutega ja lihtsalt chillin ringi :D

4) Kust/kellelt said teada meie klannist?: Mingi random tyyp lõugas w1 GE ees, et liituge klanniga.

5) Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RSis tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?: Nostalgia mõttes hakkasin uuesti pelama.

6) Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?: Omadega oleks mahe pkimas käia ja liccalt chillida.

7) Oled varem olnud klannis? Kui jah, siis millises?: Kunagi ammu 2006-2008, ei mäleta nime.

8) Kumba rohkem eelistad, skillimist või sõdasi? Miks?: PKing on ikka põhiline. Ei suuda skillida 1h max viskab kopa ette, ple kunagi yhtegi skilli yle 70 saanud :D

9) Kuidas sinuga kontakteeruda saab?:OSRS, FB.

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 02 Mär 2016, 13:56
Postitas Alistamatu
Welcome mate, ole aktiivne. Tore sind näha!

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 02 Mär 2016, 14:10
Postitas ST Ants
Tere! Tore näha uusi tutvustusi. :) Kas töötad vabakutselise kunstnikuna või kuskil firma all?

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 02 Mär 2016, 14:13
Postitas Deadly^
Teretulemast! PKere meil vaja lähebki, tunne end koduselt :D

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 02 Mär 2016, 14:33
Postitas kenhav
Ants kirjutas:Tere! Tore näha uusi tutvustusi. :) Kas töötad vabakutselise kunstnikuna või kuskil firma all?
Hetkel koos sõpradega teeme vaikselt oma riiete brändi, hakkame enda tehtud disaine särkidele, mütsidele printima. Praegu kõik väga alguses, suvel loodetavasti teeme brändi avalikuks. Varem olen teinud tutvuste kaudu erinevaid töid.

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 02 Mär 2016, 15:03
Postitas aw panic lol
Yo

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 02 Mär 2016, 16:03
Postitas Argo
Ayoo man, kenad ühtlased combat statsid!

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 02 Mär 2016, 16:14
Postitas kenhav
Argo kirjutas:Ayoo man, kenad ühtlased combat statsid!

ty, hetkel teen mage 82, 20k nats weel alchida :D

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 14 Mär 2016, 21:43
Postitas Alistamatu
Oled endiselt aktiivne, siis soovitan liitumisavalduse ära teha ;)

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 14 Mär 2016, 21:45
Postitas Mr 55s
Welcome:P

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 15 Mär 2016, 18:05
Postitas kenhav
Chillin kirjutas:Oled endiselt aktiivne, siis soovitan liitumisavalduse ära teha ;)
Kas mitte 75 range või str ei pidanud olema, et liituda?

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 15 Mär 2016, 18:45
Postitas Legend FuNny
Melee option: ATTACK 40, STR 75, RANGE 70
Range option: ATTACK 40, STR 70, RANGE 75

Teeksid nmz ühe päevaga lebo ;)

Re: kenhav tutvustus

Postitatud: 16 Mär 2016, 21:21
Postitas Karli
Tere! Veidi veel ja saad astuda liikmeks. Pray ka 43 kindlasti!