1. leht 1-st

Spicy

Postitatud: 10 Dets 2017, 13:07
Postitas Spicy
Tutvustus

Nimi:
Henric

Vanus:
17

Millise Eesti nurga pealt oled pärit?:
Lääne-Virumaa

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
Kool

Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
Eesmärk jääda 1 DEF pureks

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Tore rühm
Kuidas kuulsid meie klannist?:
ingame reklaam

Eelnevad kogemused klannimisega:
Suvel käisin mõnel tripil stga

RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest:
RSN: Spicy
CMB level: 56
Pilt kasutaja statsidest: https://i.gyazo.com/3da89bf4ce400e596a5 ... f7201a.png
Pilt

Soovid omalt poolt midagi lisada?:
Kadusin ükspäev lihtsalt ära aga nüüd tagasi ja aktiivne ning hakkan kindlasti trippidel käima

Re: Spicy

Postitatud: 10 Dets 2017, 13:17
Postitas ST Ants
Tere, tere. :)

Re: Spicy

Postitatud: 10 Dets 2017, 14:29
Postitas aw panic lol
yo men täna official p2p trip 20.30 edge

Re: Spicy

Postitatud: 10 Dets 2017, 14:57
Postitas Henrik
Ma Henrik

Re: Spicy

Postitatud: 10 Dets 2017, 15:03
Postitas freakz
" Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
Eesmärk jääda 1 DEF pureks
"

I like your style :D

Re: Spicy

Postitatud: 10 Dets 2017, 16:11
Postitas Kert
Ma Kert.

Re: Spicy

Postitatud: 11 Dets 2017, 11:56
Postitas Legend FuNny
Yo welcome bro
Paar korda näinud sind !
Loodan varsti liitumisavaldust näha ;)

Re: Spicy

Postitatud: 12 Dets 2017, 03:34
Postitas QuitGame
Tere tulemast foorumisse, tee kindlasti ära ka liitumisavaldus, palju üritusi on tulemas, mida sa ei taha missida! ;)