1. leht 1-st

what it iis or wazuup

Postitatud: 08 Jaan 2017, 19:08
Postitas est_mario
Tutvustus

Nimi:
Mario

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tartumaa
Vanus:
19
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
tööl ei käi õpin, olen mänginud jalkat ligi 12 aastat ja niisama pidu aegaajalt

Eelnevad kogemused klannidega:
olin kunagi mingi main klannis aga see oli aastaid tagasi

Kuidas kuulsid meie klannist?:
savusaare stream :D

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
hetkel tegelen maini maximisega
peale 99 slayerit (hetkel 93) hakkan tegelema pure ehitamisega ja eks peale seda näha ole mis edasi saab

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
pole väga eesti klanne näinud ja väljamaa klännid tavaliselt suht lambid


RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:est_mario
CMB:119
[img]pildiaadress[/img]

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
ahh las hetkel jääda

Re: what it iis or wazuup

Postitatud: 08 Jaan 2017, 19:10
Postitas Alistamatu
Hei hei ;)

Re: what it iis or wazuup

Postitatud: 08 Jaan 2017, 19:22
Postitas aw panic lol
Hii

Re: what it iis or wazuup

Postitatud: 08 Jaan 2017, 20:29
Postitas henzits
sup, kus vutti taod?

Re: what it iis or wazuup

Postitatud: 09 Jaan 2017, 00:17
Postitas Karl
Hi :P Puret hea slay kõrvale ka afkida

Re: what it iis or wazuup

Postitatud: 11 Jaan 2017, 18:23
Postitas est_mario
henzits kirjutas: 08 Jaan 2017, 20:29 sup, kus vutti taod?
pelasin tammekal nüüd treenin ise noori poisse (santoses)

Re: what it iis or wazuup

Postitatud: 13 Jaan 2017, 13:10
Postitas Legend FuNny
Hey bro
Loodan ,et ikka treenid pure siis saad meiega pkamas käia :)