what it iis or wazuup
Postitatud: 08 Jaan 2017, 19:08
Tutvustus
Nimi:
Mario
Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tartumaa
Vanus:
19
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
tööl ei käi õpin, olen mänginud jalkat ligi 12 aastat ja niisama pidu aegaajalt
Eelnevad kogemused klannidega:
olin kunagi mingi main klannis aga see oli aastaid tagasi
Kuidas kuulsid meie klannist?:
savusaare stream
Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
hetkel tegelen maini maximisega
peale 99 slayerit (hetkel 93) hakkan tegelema pure ehitamisega ja eks peale seda näha ole mis edasi saab
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
pole väga eesti klanne näinud ja väljamaa klännid tavaliselt suht lambid
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:est_mario
CMB:119
[img]pildiaadress[/img]
Soovid midagi omalt poolt lisada?:
ahh las hetkel jääda
Nimi:
Mario
Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tartumaa
Vanus:
19
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
tööl ei käi õpin, olen mänginud jalkat ligi 12 aastat ja niisama pidu aegaajalt
Eelnevad kogemused klannidega:
olin kunagi mingi main klannis aga see oli aastaid tagasi
Kuidas kuulsid meie klannist?:
savusaare stream
Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
hetkel tegelen maini maximisega
peale 99 slayerit (hetkel 93) hakkan tegelema pure ehitamisega ja eks peale seda näha ole mis edasi saab
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
pole väga eesti klanne näinud ja väljamaa klännid tavaliselt suht lambid
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:est_mario
CMB:119
[img]pildiaadress[/img]
Soovid midagi omalt poolt lisada?:
ahh las hetkel jääda