1. leht 2-st

Eesti Boss [3/3 Event]

Postitatud: 20 Nov 2016, 21:14
Postitas swaferftgotl
Liikme liitumisavaldus

Sinu tutvustuse link:
viewtopic.php?f=2&t=1016

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Eesti Boss
CMB:79
Pilt

Pilt TeamSpeak 3'e olemasolekust (meie serveris):
Pilt

Pilt nõutud PK tabidest (20 F2P seti ja 5 P2P seti):
F2P return tab:
Pilt
P2P return tab:
Pilt

Mis geariga sa tuleksid F2P ning P2P PK’le?:
F2P Gear:
Pilt
P2P Gear: Ei tee p2pi

Miks tahad liituda Löögirühmaga?:
Püha päeva peab ka lõbusamaks tegema

Kuidas Sinu arvates saaksid olla kasuks meie klannile? (näiteks video- või pilditöötlusoskus, juhtimisoskus):
Taun kõik vastased ära

Kui tihti on sul võimalik nädalas mängida ning kas on mingeid takistusi, mis võivad muuta sind klannis ebaaktiivseks?:
1x PPäevi (alati kohal)

Kas oled kasutaja ostnud või oled ise treeninud, on sul on veel kasutajaid?:
On main

Kas oled hetkel mõnes teises klannis, kui jah, siis millises?:
CP / OP

PK tripid võivad vahel kesta mitmeid tunde, kas oled valmis lõpuni returnima?
jh

Kas oled lugenud klanni reegleid? Kui jah, siis tead mida siia kirjutada:
Ühesõnaga ära situ näkku teistele

Pilt kolmest üritusest, millest kaks on ametlikku:

Pilt
2:
Pilt
3:
https://gyazo.com/7f28eaf485a8e0742279e54d7c81f945

Re: Eesti Boss

Postitatud: 20 Nov 2016, 21:20
Postitas Tim
Welcome back.

Re: Eesti Boss

Postitatud: 20 Nov 2016, 22:11
Postitas Mr 55s
Hey yo mees

Re: Eesti Boss

Postitatud: 20 Nov 2016, 22:49
Postitas gert
yo

Re: Eesti Boss

Postitatud: 20 Nov 2016, 22:52
Postitas Alistamatu
Hi mate!

Re: Eesti Boss

Postitatud: 20 Nov 2016, 23:02
Postitas Don Dude
Welcome back :D
#1 mercher :D

Re: Eesti Boss

Postitatud: 20 Nov 2016, 23:22
Postitas Deadly^
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Re: Eesti Boss

Postitatud: 21 Nov 2016, 00:45
Postitas Legend FuNny
Tervist! Kindlasti pildid üles. ;)

Re: Eesti Boss

Postitatud: 21 Nov 2016, 00:46
Postitas Karli
Edu liitumisel!

Re: Eesti Boss

Postitatud: 21 Nov 2016, 00:54
Postitas gert
pitsad ja power ammy pls

Re: Eesti Boss

Postitatud: 21 Nov 2016, 00:55
Postitas Initiate
Sul peaks raha pizzade jaoks küll jaguma

Re: Eesti Boss

Postitatud: 21 Nov 2016, 11:25
Postitas swaferftgotl
Gustav Abalt kirjutas:Sul peaks raha pizzade jaoks küll jaguma
nah, pole kunagi kasutanud

Re: Eesti Boss

Postitatud: 21 Nov 2016, 15:32
Postitas Initiate
swaferftgotl kirjutas:
Gustav Abalt kirjutas:Sul peaks raha pizzade jaoks küll jaguma
nah, pole kunagi kasutanud
No nüüd hakkad kasutama siis

pizza > swordfish kohe kindlalt.

Ise võtan ainult 3 swordfishi ja ülejäänud anchovy pizzad