2. leht 14-st
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & 6x90]
Postitatud: 19 Juun 2016, 12:29
Postitas nurmzy
gz tra, ma nii jelly 94 mage pärast.

Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & 6x90]
Postitatud: 19 Juun 2016, 12:50
Postitas Karli
Kena, varsti saad wildis bindida, arenguruumi veel on.
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & 6x90]
Postitatud: 20 Juun 2016, 08:01
Postitas Don Dude
Pole paha, areneb kiirelt ! (y)
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & 6x90]
Postitatud: 20 Juun 2016, 13:29
Postitas Karl
Kus need suured clannid nüüd on

Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & 6x90]
Postitatud: 20 Juun 2016, 21:10
Postitas gert
nice amount of holy symbols
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & 6x90]
Postitatud: 21 Juun 2016, 09:21
Postitas Karl
Leggo.
Mis arvate kui teen 75 atk ja jätan str mingi ~93 + 99 range ? Combat tuleks 89 ja ma saaks tent + godswords kasutada mis imo täiega worth
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & range ; 6x90+]
Postitatud: 21 Juun 2016, 10:45
Postitas Initiate
Jäta stre 91 ja las see tuleb pkides 93, saad kauem mpc-s olla
Kui jätad att 70 oleme mõlemad cmb 87 ja saaksime skull tricki proovida
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & range ; 6x90+]
Postitatud: 21 Juun 2016, 14:20
Postitas Henrik
gert andis sita soovituse, osta kõiki asju vähemalt 1 ja photoshopi juurde neid
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & range ; 6x90+]
Postitatud: 21 Juun 2016, 15:19
Postitas Karl
Gustav Abalt kirjutas:Jäta stre 91 ja las see tuleb pkides 93, saad kauem mpc-s olla
Kui jätad att 70 oleme mõlemad cmb 87 ja saaksime skull tricki proovida
Minu mõte oligi, et üle 93 ei teeks ja jääks MPC tasemele ( madalam kui alpist ja elka seenior ) Aga godswordidel on oma võlu
Henrik kirjutas:gert andis sita soovituse, osta kõiki asju vähemalt 1 ja photoshopi juurde neid
Miks sa arvad, et ma nii ei teinud ?:D Igakord kui returnin tuleb ge tiir teha.

Teine ever minu rsi ajaloos. Järgmine trip sain veel ühe

Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & range ; 6x90+]
Postitatud: 21 Juun 2016, 23:16
Postitas Karli
Miks sa gainz necklace ei kasuta?
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & range ; 6x90+]
Postitatud: 22 Juun 2016, 17:51
Postitas Karl
Karli kirjutas:Miks sa gainz necklace ei kasuta?
Sest gainz neck on kasulik ainult pk jaoks :/
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & range ; 6x90+]
Postitatud: 23 Juun 2016, 12:33
Postitas Karl
Enne jaani kerged swaggainz ka
Re: Mith Boss- GAINZ [94 mage & range ; 6x90+]
Postitatud: 23 Juun 2016, 13:05
Postitas Tolm
Nice, gl with 99)