2. leht 2-st

Re: Schooterman

Postitatud: 04 Okt 2017, 05:23
Postitas Kert
schooterman kirjutas: 04 Okt 2017, 00:07 Tänud lingi eest. Mingi aeg tegelen siis varustuse valmis sättimisega et saaks eventid kaasa teha ja kohustuslikud pildid teha :D
Igaks juhuks mainin, et kasutame nii P2P kui ka F2P ainult def 1 geare ;)