9. leht 10-st
Re: Doni päevik
Postitatud: 02 Veebr 2018, 14:27
Postitas Nestea
Graatz maski puhul, kasutaja hakkab juba ilmet võtma
Re: Doni päevik
Postitatud: 02 Veebr 2018, 14:54
Postitas Initiate
Julge tüüp. 1 dc ja sa oleks olnud regular iron

Re: Doni päevik
Postitatud: 02 Veebr 2018, 22:06
Postitas Don Dude
We dead, aga pole hullu midagi
Olin afk ja troll general sai mu kätte kuidagi

Re: Doni päevik
Postitatud: 02 Veebr 2018, 22:28
Postitas aw panic lol
Pizdets
Re: Doni päevik
Postitatud: 02 Veebr 2018, 23:01
Postitas Initiate
aww
Re: Doni päevik
Postitatud: 04 Veebr 2018, 13:55
Postitas Don Dude
Väike update

Sain siis slayer helmi valmis.

Ja kolmas bond hakkab andma otsad
Ja acc nii vana....

Re: Doni päevik
Postitatud: 04 Veebr 2018, 16:19
Postitas White Shark
Re: Doni päevik
Postitatud: 21 Mai 2018, 17:56
Postitas Don Dude
Re: Doni päevik
Postitatud: 21 Mai 2018, 22:47
Postitas Initiate
Kenad vambsid
Re: Doni päevik
Postitatud: 22 Mai 2018, 16:17
Postitas Don Dude
Initiate kirjutas: ↑21 Mai 2018, 22:47Kenad vambsid
Hetkel rune glovesid ka olemas, aga 145 quest pointi hetkel

B gloves saab ka kunagi kätte

Re: Doni päevik
Postitatud: 23 Juun 2018, 03:56
Postitas Don Dude
Peti drop rate 1/3000

Re: Doni päevik
Postitatud: 23 Juun 2018, 21:19
Postitas Spicy
naiss meees
Re: Doni päevik
Postitatud: 24 Juun 2018, 14:39
Postitas Don Dude
Spicy kirjutas: ↑23 Juun 2018, 21:19naiss meees
Aitähh
