9. leht 10-st

Re: Doni päevik

Postitatud: 02 Veebr 2018, 14:27
Postitas Nestea
Graatz maski puhul, kasutaja hakkab juba ilmet võtma

Re: Doni päevik

Postitatud: 02 Veebr 2018, 14:54
Postitas Initiate
Julge tüüp. 1 dc ja sa oleks olnud regular iron :P

Re: Doni päevik

Postitatud: 02 Veebr 2018, 22:06
Postitas Don Dude
We dead, aga pole hullu midagi :D
Pilt

Olin afk ja troll general sai mu kätte kuidagi :D

Re: Doni päevik

Postitatud: 02 Veebr 2018, 22:28
Postitas aw panic lol
Pizdets

Re: Doni päevik

Postitatud: 02 Veebr 2018, 23:01
Postitas Initiate
aww

Re: Doni päevik

Postitatud: 04 Veebr 2018, 13:55
Postitas Don Dude
Väike update :)
Sain siis slayer helmi valmis.
Pilt
Ja kolmas bond hakkab andma otsad :D
Pilt

Ja acc nii vana....
Pilt

Re: Doni päevik

Postitatud: 04 Veebr 2018, 16:19
Postitas White Shark
8-)

Re: Doni päevik

Postitatud: 21 Mai 2018, 17:56
Postitas Don Dude
Pilt
Pilt

Re: Doni päevik

Postitatud: 21 Mai 2018, 22:47
Postitas Initiate
Kenad vambsid

Re: Doni päevik

Postitatud: 22 Mai 2018, 16:17
Postitas Don Dude
Initiate kirjutas: 21 Mai 2018, 22:47Kenad vambsid
Hetkel rune glovesid ka olemas, aga 145 quest pointi hetkel :D
B gloves saab ka kunagi kätte :D

Re: Doni päevik

Postitatud: 23 Juun 2018, 03:56
Postitas Don Dude
Peti drop rate 1/3000
Pilt

Re: Doni päevik

Postitatud: 23 Juun 2018, 21:19
Postitas Spicy
naiss meees

Re: Doni päevik

Postitatud: 24 Juun 2018, 14:39
Postitas Don Dude
Spicy kirjutas: 23 Juun 2018, 21:19naiss meees
Aitähh :)