Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
Otsesi hobisi pole,vahepeal harrastan poksimist jne, tööl käin soomes.
Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?
Pk-n tavaliselt v siis bossin, tahan saavutada maxed pure.
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?
pikemat aega juba cc-s ns tiksunud, pullid vanad siin sp.
Kuidas kuulsid meie klannist?
kunagi ammu edgest
Eelnevad kogemused klannimisega:
puuduvad
RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest: RSN: O2 PAC CMB level: 73 Pilt kasutaja statsidest:
Soovid omalt poolt midagi lisada?
ootan huviga pk trippe
Viimati muutis klennu, 22 Mär 2018, 22:29, muudetud 1 kord kokku.