Nopoint tutvustus :D
Postitatud: 19 Sept 2017, 19:50
align=center]Tutvustus
Nimi:
Timo
Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tallinn/Tartu
Vanus:
24
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Hetkel Kaitsevägi, muidu hobiks Discgolf
Eelnevad kogemused klannidega:
Pole
Kuidas kuulsid meie klannist?:
Sõber ütles
Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Ruunis tahaks kunagi saada maxed pure
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Lõbus seltskond
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Nopoint
CMB:74
https://www.upload.ee/image/7474474/Untitled.jpg
Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Paneb samas vaimus edasi
Nimi:
Timo
Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tallinn/Tartu
Vanus:
24
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Hetkel Kaitsevägi, muidu hobiks Discgolf
Eelnevad kogemused klannidega:
Pole
Kuidas kuulsid meie klannist?:
Sõber ütles
Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Ruunis tahaks kunagi saada maxed pure
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Lõbus seltskond
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Nopoint
CMB:74
https://www.upload.ee/image/7474474/Untitled.jpg
Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Paneb samas vaimus edasi