1. leht 1-st

Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 19 Sept 2017, 19:50
Postitas nopoint
align=center]Tutvustus

Nimi:
Timo

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tallinn/Tartu

Vanus:
24

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Hetkel Kaitsevägi, muidu hobiks Discgolf

Eelnevad kogemused klannidega:
Pole

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Sõber ütles

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Ruunis tahaks kunagi saada maxed pure

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Lõbus seltskond

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Nopoint
CMB:74
https://www.upload.ee/image/7474474/Untitled.jpg

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Paneb samas vaimus edasi

Re: Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 19 Sept 2017, 19:50
Postitas Kert
W10 Ge

Re: Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 19 Sept 2017, 19:51
Postitas Mr 55s
Ilusad skillid 😂😂

Re: Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 19 Sept 2017, 20:00
Postitas aw panic lol
tere timo

Re: Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 19 Sept 2017, 20:20
Postitas Legend FuNny
Tervist paar korda sind P2P näinud. Ole siis foorumis ka aktiivne ja loodan varsti appi näha ;)

Re: Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 19 Sept 2017, 20:49
Postitas Karli
Mr 55s kirjutas: 19 Sept 2017, 19:51 Ilusad skillid 😂😂
:roll: :roll: :roll:

Re: Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 19 Sept 2017, 21:58
Postitas Deadly^
kus teenid?

Re: Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 20 Sept 2017, 01:12
Postitas 12B
Kena acc :)
Lükka liitumis avaldus ka sisse :P

Re: Nopoint tutvustus :D

Postitatud: 24 Sept 2017, 09:32
Postitas nopoint
Deadly^ kirjutas: 19 Sept 2017, 21:58kus teenid?
Kupis