1. leht 1-st

Swaferftgotl tagasi

Postitatud: 20 Nov 2016, 21:01
Postitas swaferftgotl
Tutvustus

Nimi:
Risto

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Pärnu

Vanus:
21

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Investor

Eelnevad kogemused klannidega:
Pre eoc ajal nyyd cp op bv ja st kah enne kui kicki sain

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Jutt levib

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Flipper , kraabin kõik coinsid kokku " kellegil 1gb on?

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
NS

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Eesti Boss
CMB: 79
https://gyazo.com/d3b0b1ead0d3d332529982182799391c

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Lepime ära?

Re: Swaferftgotl tagasi

Postitatud: 20 Nov 2016, 21:03
Postitas Karli
Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.

Re: Swaferftgotl tagasi

Postitatud: 20 Nov 2016, 22:12
Postitas Mr 55s
Karli kirjutas:Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.

Re: Swaferftgotl tagasi

Postitatud: 20 Nov 2016, 22:52
Postitas Alistamatu
Mr 55s kirjutas:
Karli kirjutas:Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.

Re: Swaferftgotl tagasi

Postitatud: 21 Nov 2016, 00:46
Postitas Legend FuNny
Welcome back :)

Re: Swaferftgotl tagasi

Postitatud: 21 Nov 2016, 00:53
Postitas gert
Chillin kirjutas:
Mr 55s kirjutas:
Karli kirjutas:Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.

Re: Swaferftgotl tagasi

Postitatud: 21 Nov 2016, 11:12
Postitas The herblore
Dat Prayer!

Re: Swaferftgotl tagasi

Postitatud: 21 Nov 2016, 16:29
Postitas Karl
gert kirjutas:
Chillin kirjutas:
Mr 55s kirjutas: