StrikeTeam ja Main kasutajad

Klanniga seotud uudised, mis on mõeldud kõigile.
Tim
Liider
Liider
Annetaja
Postitusi: 1161
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:35
RSN: 0fflimit

Postitus Postitas Tim »

Henrik kirjutas: 12 Sept 2017, 18:20 On üldse mainidest kasu ka või iga main on mingi dhides ainult ja munnigi ei taju?
Dhides + pink hat ning arvavad et näevad välja pured lul.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Plaza II
Seenior
Seenior
Postitusi: 92
Liitunud: 07 Mär 2017, 14:19
RSN: Plaza II

Postitus Postitas Plaza II »

Tubli postitus Egon!
Henrik kirjutas: 12 Sept 2017, 18:20 On üldse mainidest kasu ka või iga main on mingi dhides ainult ja munnigi ei taju?
Selles see viga ongi, et unofficatel nad on full d'hides nrangeri gearis ja vsjo. Võtavad enamus kille endale ja ei mingit austust (a'la wtf miks keegi ei freezinud ??? jms)
Kui nad vähemalt kasutaks Xerician robe vms, ei maksa ju palju, et tb-ida/freezida.
Miks alati ühed ja samad peavad tbima ja freezima? Mainid, kui tahate kaasa tulla, siis kasutage ka oma geare ja palun dds-ige!!
Kasutate ka maget, siis minu poolt unofficatel piiranguid esialgu poleks. Officalid peaks 100% pured olema!

Mina tänan
Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

Plaza II kirjutas: 12 Sept 2017, 21:47 Tubli postitus Egon!
Henrik kirjutas: 12 Sept 2017, 18:20 On üldse mainidest kasu ka või iga main on mingi dhides ainult ja munnigi ei taju?
Selles see viga ongi, et unofficatel nad on full d'hides nrangeri gearis ja vsjo. Võtavad enamus kille endale ja ei mingit austust (a'la wtf miks keegi ei freezinud ??? jms)
Kui nad vähemalt kasutaks Xerician robe vms, ei maksa ju palju, et tb-ida/freezida.
Miks alati ühed ja samad peavad tbima ja freezima? Mainid, kui tahate kaasa tulla, siis kasutage ka oma geare ja palun dds-ige!!
Kasutate ka maget, siis minu poolt unofficatel piiranguid esialgu poleks. Officalid peaks 100% pured olema!

Mina tänan
Toiff läheb kiirelt tb'le järelerele
Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Henrik kirjutas: 12 Sept 2017, 18:20 On üldse mainidest kasu ka või iga main on mingi dhides ainult ja munnigi ei taju?
+1

IMHO ei tohiks selline topic üldse päevavalgustki näha.. mainid ei tohiks kunagi olla osa pureclannidest
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Initiate
Postitusi: 1863
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas

Postitus Postitas Initiate »

Ma muudan enda otsust unofficali suhtes. Striketeam on pure klann ning meil pole maine vaja. Nüüdsest me ei võta Unoffical tripile maine kaasa. Offical trip on kohustuslik nädalavahetuse trip ning Unoffical nädala sees trip, mis ei ole kohustuslik.

Initiate
Pilt
Plaza II
Seenior
Seenior
Postitusi: 92
Liitunud: 07 Mär 2017, 14:19
RSN: Plaza II

Postitus Postitas Plaza II »

Mees on oma sõna öelnud, palun austage seda !
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Wohoo, õige!
Pilt
Wr 2
Legend
Legend
Postitusi: 472
Liitunud: 25 Nov 2016, 13:20
RSN: Ints / Wr 2

Postitus Postitas Wr 2 »

Initiate kirjutas: 13 Sept 2017, 16:10 Ma muudan enda otsust unofficali suhtes. Striketeam on pure klann ning meil pole maine vaja. Nüüdsest me ei võta Unoffical tripile maine kaasa. Offical trip on kohustuslik nädalavahetuse trip ning Unoffical nädala sees trip, mis ei ole kohustuslik.

Initiate
/allkirjastatud digitaalselt/
Kert kirjutas: 12 Sept 2017, 23:21
Plaza II kirjutas: 12 Sept 2017, 21:47 Tubli postitus Egon!
Henrik kirjutas: 12 Sept 2017, 18:20 On üldse mainidest kasu ka või iga main on mingi dhides ainult ja munnigi ei taju?
Selles see viga ongi, et unofficatel nad on full d'hides nrangeri gearis ja vsjo. Võtavad enamus kille endale ja ei mingit austust (a'la wtf miks keegi ei freezinud ??? jms)
Kui nad vähemalt kasutaks Xerician robe vms, ei maksa ju palju, et tb-ida/freezida.
Miks alati ühed ja samad peavad tbima ja freezima? Mainid, kui tahate kaasa tulla, siis kasutage ka oma geare ja palun dds-ige!!
Kasutate ka maget, siis minu poolt unofficatel piiranguid esialgu poleks. Officalid peaks 100% pured olema!

Mina tänan
Toiff läheb kiirelt tb'le järelerele
Kas keegi võtab siis teebee või pean ise käimäjväröälar[syntaxerror]älärävä?
Everything you can imagine is real. Pilt
Kasutaja avatar
Legend FuNny
Postitusi: 1404
Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny

Postitus Postitas Legend FuNny »

Yep Kõik mainid hakkage pure treenima
StrikeTeam läheb üle full pure scene ;)
Otsust arutasime väga pikalt ja sai kõik räägitud
Elagu Striketeam 2017 Season 3 !!!
. Don't let your dreams just be dreams 8-)
Pilt Pilt Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist