StrikeTeami suvi p2ps

Kõik, mis pähe tuleb.
Vasta
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

StrikeTeami suvi p2ps

Postitus Postitas Vaak »

Pilt

GEAR:
viewtopic.php?f=22&t=1826&p=24971#p24971

Iga päev umbes kella 20:00 ajal hakkavad clannidega fightid.
Päevasemal ajal suvel käib single pk ja skulltrickimine.
Olge aktiivsed ja checkige teamspeaki. Me ei ole trippide ajal public chatis.
Üritused kestavad nii kaua, kuni käib meid ka kohal piisavalt!


StrikeTeam on suvel puhkusel. Mis peaks tähendama clani aktiivsuse langust. Huvitav vaatepilt on meid tabanud eelnevatel päevadel. Oleme suutnud üle 20 StrikeTeami pure saada tripile p2psse. Oleme hävitanud ära Rage, Olympuse, AAO, CD & RD. Milkacow kloune ei pea mainimagi. Igapäev on olnud actionit meil ja meid on olnud piisavalt, et fightida nende world clanidega. Iga inimene loeb p2ps ja oleks väga super, kui kõik te käiksite kohal võimalikult palju. Toimuvad ka igapäevased single tripid. Saate harjutada bridimist ja tõsisemat skilli p2ps. Muidugi ka õpib väga hästi multis pkmist. Loodid on ka väga korralikud olnud siiani. 99% Tõenäosusega pk-me me see suvi julmalt Clawse, Agse ja muid vidinaid. Tehke Ancient Mace quest ära ja milkacowst kukub clawse nagu nalja. Eelmine suvi näitas meie kvaliteeti domineerida wildernessi päris pikalt. See suvi on meid rohkem ja uusi häid pkereid on tekkinud juurde nagu seeni peale vihma. Lisan siia teemasse selle suve pk videoid ja suuremaid droppe üldse suvistelt trippidelt. Hoiame seda aktiivsus lainet üleval ja teeme panka!

Pilt





Pilt

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt Pilt Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

Ohohh, üli nice! Pole mul küll palju vabu päevi millal tulla saaksin, kuid kui saan olen alati kohal :)
Kui olen osasi kutsunud P2P tripile, siis tuuakse ettekäändeks, et ei oska P2P või pole käinud. Kindlasti tulge kasvõi algus lihtsalt 1 stiiliga ja vaadake mis toimub, kindlasti hakkab meeldima :P


Pilt
Kasutaja avatar
Legend FuNny
Postitusi: 1404
Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny

Postitus Postitas Legend FuNny »

+1 Kindlasti see suvi oleme nagu leedukad ainult p2p . Oleme arenenud nii palju ja olen väga uhke teie üle. Ise olen ka arenenud P2P täiega ja callimine on 10 korda parem. Checkige kindlasti foorum .Olge Teamspeak Online kui olete kodus ja nsm chillite. Ega kui trip algab siis ma mass poke kõiki kes Ts3 . Saate teada ,et p2p või mini . Minide puhul on see 10v10 ja kui 10 venda tsis olemas siis need on eelis järjekorras keda kutsun Minidele ;) Pce»
. Don't let your dreams just be dreams 8-)
Pilt Pilt Pilt
Pilt
Narko Ment
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 192
Liitunud: 01 Mär 2016, 18:13
RSN: Narko Ment

Postitus Postitas Narko Ment »

Päris meeldivad tripid on oolnud jep, ise üritan ka alati kohal olla kui kompuutris viibin.
Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

Üritan seda teemat teadetetabelile riputada. Eile ei saanud veel.
Pilt Pilt Pilt
K2C
Kogenud liige
Kogenud liige
Postitusi: 308
Liitunud: 22 Mär 2016, 20:17

Postitus Postitas K2C »

Kui acci valmis saan, siis ühinen samuti ;)
Wr 2
Legend
Legend
Postitusi: 472
Liitunud: 25 Nov 2016, 13:20
RSN: Ints / Wr 2

Postitus Postitas Wr 2 »

Rõhutan omaltpoolt, et Ancient Mace'i quest (Another Slice of HAM) tuleb tõepoolest VÄGA palju kasuks - tasub see väike pingutus ära teha ning need paar questi (koos vajalike subquestidega) ära teha. Max paari tunni töö. Kui questimisega on abi vaja, saan aidata. :)
Everything you can imagine is real. Pilt
Plaza II
Seenior
Seenior
Postitusi: 92
Liitunud: 07 Mär 2017, 14:19
RSN: Plaza II

Postitus Postitas Plaza II »

On olnud väga meeldivad tripid! Kahju ainult, et nii vähesed raatsivad koos minuga tb-ida.
Igastahes, kui pkite ja näete plazat onlines, siis kindlasti kõne peale kohe! ;)
Pilt
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

Plaza II kirjutas: 01 Mai 2017, 11:51 On olnud väga meeldivad tripid! Kahju ainult, et nii vähesed raatsivad koos minuga tb-ida.
Igastahes, kui pkite ja näete plazat onlines, siis kindlasti kõne peale kohe! ;)
TB-sid juurde vaja :)
Pilt Pilt Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

STga on P2P alati fun ;)
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

Karl kirjutas: 03 Mai 2017, 17:47 STga on P2P alati fun ;)
Olen nõus
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist