[04.11] OFFICIAL P2P PK TRIP - JÄRELKAJA

Võit või kaotus?
Vasta
Kasutaja avatar
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

05 Nov 2018, 02:03

Pilt

Soojal sügisõhtul pullis Löögirühm 15 vaprat sõdalast, kes olid koos valmis vallutama Gielinori Wildernessi. Trip algas väga rahulikult, kui madistasime esialgu revenant cavesis ja pärast lõpetasime õhtu mõnusa Hide and Seek üritusega.

.::Revenant Caves::.

Revenant cavesis alguses leidsime erinevaid üksikuid noobe, kahjuks ei õnnestunud ühtegi skulled blowpipega venda leida, aga selle eest looti tuli väga palju. Kui olime ~30 minutit niisama ringi hoppinud, leidsime mingi lambise clanni helesiniste mütsidega, olime esialgu üsna domineerivad ja hävitasime neid päris korralikult, aga kuna mulle tundus, et neid oli liiga palju, siis callisin tele outi, kuigi tuli välja, et meid oli võrdselt (rookie mistakes :D). Hiljem leidsime ka tumeroheliste mütsidega clanni, kes ei olnud Blunt Purez, kuna neid oli märgatavalt rohkem, siis telesime välja.

.::Glory Hill I::.

Esialgu hoppisime Glory Hillis niisama ringi, üritades leida erinevaid glory jms chargereid. Ei pidanud kaua ootama, kuniks @Staja suutis kaks venda korraga maha võtta ja glorysid oli niipalju et ei mahtunud nii looting bagi kui ka inventory ära. Kindlasti õnnestus ka teistel nii mõnigi charger kätte saada ja ta tühjaks teha. Loomulikult aga ei piirdunud ainult Glory jms vendadega vaid ka mõni Callisto tapja jäi teele ette ja loodid olid päris korralikud. :)

Pilt

Pilt

.::Lava Dragons::.

Edasi liikusime Glory hillist Lava Dragonitesse, kus ringi hoppides suutsime leida sama clanni, kes meid hittis Revenant Cavesis, aga kui eelmine kord sundisid nad meid teleportima, siis seekord võtsime DDSidega neil pea otsast ja saatsime kiirrongiga Lumbridgesse. Super töö!

Pilt

.::Glory Hill II::.

Kuna Lava Dragonsis oli üsna vaikne, siis otsustasime, et vaatame korraks veel Glory hillile tagasi ja suutsime World 319 leida suure main wari mis toimus glory hill gatest northis, logisime väravast southis sisse, barrisime ja võtsime kõiki kes southist läbi värava tulid. Saime korralikult kille, veelkord super töö mehed!

.::Fun event (Hide and Seek)::.

Kokkuvõttes oli väga tore õhtu, sai kokku ligemale 2.5 tundi PKtud ja võin kindlalt öelda, et kui täielikult wildernessi ära ei vallutanud, siis 98% vallutasime kindlasti ära ja seda tuli kindlasti tähistada fun eventiga, mida toetas ka meie kogenud liige @zybez ja langenud härra @Lq2 kõik kokku, kes olid nõus toetama üritust andsid liikmetele ära 50M+ väärtuses GP kui ka itemeid.

Pilt

Tänan ja suur kummardus kõigi inimeste ees, kes aktiivselt kohal käisid trippidel ja üritustel ajal mil mina liider olin. Usun, et andsin endast parima, aga kindlasti oleks saanud ka veel paremini. Loodan, et härra Tim teie vastu leebe ei ole ja vallutate selle ülejäänud 2% mis täna vallutamata jäi järgmisel pühapäeval. Kindlasti kunagi näeme/kuuleme veel.

Muhedat sügise lõppu ja talve algust,
QuitGame.
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2083
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

05 Nov 2018, 02:35

nice
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Legend FuNny
Postitusi: 1399
Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny

05 Nov 2018, 09:04

Gj kutid Looked like alot of fun!
. Don't let your dreams just be dreams 8-)
Pilt Pilt Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
freakz
Annetaja
Postitusi: 533
Liitunud: 13 Okt 2016, 23:20
RSN: freakzy

05 Nov 2018, 10:34

Daamn kutid, ea töö once again!
Big ups @QuitGame le kes step-upis siis kui seda kõige rohkem vaja oli!
Kasutaja avatar
Staja
Annetaja
Postitusi: 119
Liitunud: 30 Nov 2016, 19:17
RSN: ST Staja

07 Nov 2018, 03:44

Ülinaiss topic! 👌
“Life's battles don't always go to the stronger or faster man. But sooner or later, the man who wins is the man who thinks he can.”
Pilt
Vasta

Viimased 50 liiget kes külastasid seda teemat

Yvvvwvvvy, zybez, Miracle, Robert, Tim, Silence, Staja, White Shark, DEIZ, strhop45, Spicy, Henrik, Seelik, QuitGame, Alistamatu, Initiate, ST Ants, Wr 2, Karli, Karl, Kert, Tolm, freakz, Legend FuNny, aw panic lol, Fluffy

  • Informatsioon
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline