[15.04.18] OFFICIAL P2P PK TRIP AFTERMATH

Võit või kaotus?
Vasta
Kasutaja avatar
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

15 Apr 2018, 22:48

Pilt

Tänasel õhtul pullisime 22 sõdalast, kes olid valmis kõiki kes teele ette jäid oma teravate mõõkadega veristama. Kohe alustuseks tahan ära mainida, et tore oli näha, et vanakool ja liikme rank olid jõudsalt esindatud, suured tänud nii teile kui kõigile teistele kes kohale tulite.

Alustasime õhtut clusteri hittimisega deep wildernessis, kus fightisid omavahel Apex ja FOE. Olime rahulikult west of GDZ ja noppisime returnijaid, enamjaolt kes kukkusid olid Apexi vennad ja nad kukkusid ülikiirelt. Lõpuks hitisid fighti mainid ja otsustasime taganeda ja jooksime southi ja callisime tele out.

Otsustasime, et returnime south of dwarves ja ootame seal, et kui foe või apexi vennad peaksid tahtma välja teleda, siis saame nad maha võtta. Ootamatu üllatusena rushis meid clan nimega BP, kahjuks meid oli tollel hetkel kohal ainult ~12-13 tükki ja st. telesime välja, aga clumpid olid üüratult suured ja alla 300xp dropi ei tulnud kordagi.

Pilt

Pärast seda kuulsime, et toimub uus fight spermist northis. Otsustasime, et liigume spermi ja hitime sealt vaikselt, saime rahulikult fightida, kuniks mõlemalt poolt hittis meid clan, ühelt poolt BP, otsustasime välja teleda, sest meid oli üsna vähe alles, sest olime eelnevalt juba 15 minutit talunud suurtelt clannidelt nagu FOE ja IR.

Kui poistel olid suitsud tehtud ja motivatsioon jälle laes, siis kuulsime, et uus fight toimub east of bandits. Otsustasime samamoodi jällegi singlest snipeda, saime korralikud clumpid ja Misfits teles ikka väga kiirelt välja.

NB! BP ei julgenud meiega õhtu lõpuni fightida clear 1 v 1, kord oli vabanduseks, et neid on liiga palju ja teine kord et neid on liiga vähe. Pakkusin, et oleme nõus fightima down 10 (neid oli 30 meid 20) aga sellele pakkumisele nad ei vastanud. Loodame, et kui neid 40 siis nad julgevad pakkumise vastu võtta ;)

Pilt

Viimane fight toimus fogis, kus ST oli viimane clan alive, hea töö kutid!

Tänan kõiki kes kohale tulite, oli fun õhtu ja jätkame samas vaimus!

Parimat,
QuitGame.
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Narko Ment
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 192
Liitunud: 01 Mär 2016, 18:13
RSN: Narko Ment

15 Apr 2018, 22:50

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2083
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

15 Apr 2018, 23:38

No tore kui oli lõbus :D
Pilt Pilt Pilt
Vasta

Viimased 50 liiget kes külastasid seda teemat

QuitGame, Sten, strhop45, Henrik, Plaza II, Kert, Nestea, aw panic lol, Karli, Fluffy, sarinikkur, Narko Ment, rem0ve kebab, Initiate

  • Informatsioon
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline